گروه صنعتی ایرانچیک کارخانه تولید دستگاه جوجه کشی خانگی با کیفیت بالا

دستگاه جوجه کشی 42 تایی

دستگاه جوجه کشی 42 تایی ایرانچیک، یکی از دستگاه‌های محبوب برای جوجه کشی خانگی در بازار ایران است. این دستگاه با کیفیت ساخت بسیار بالا و عملکرد قابل اعتماد، انتخابی مناسب برای علاقه‌مندان به جوجه کشی در محیط خانگی می‌باشد.

دستگاه جوجه کشی 84 تایی

دستگاه جوجه کشی 84 تایی خانگی ایرانچیک، با ظرفیت قابل قبول و امکانات پیشرفته است که برای جوجه کشی در محیط خانگی طراحی شده است. این دستگاه با توانایی اتوماتیک خود، به خوبی به نیازهای علاقه‌مندان در این حوزه پاسخ می‌دهد.
محبوب

دستگاه جوجه کشی 126 تایی

دستگاه جوجه کشی 126 تایی ایرانچیک، با قابلیت جوجه کشی تخم‌ نطفه‌دار انواع پرندگان، به شما امکان می‌دهد به طور موفقیت‌آمیز جوجه کشی را انجام دهید. با بهره‌گیری از سیستم کنترل هوشمند دما و رطوبت، به طور خودکار تنظیمات لازم برای فرایند جوجه کشی را انجام می‌دهد.

دستگاه جوجه کشی 168 تایی

دستگاه جوجه کشی خانگی 168 تایی ایرانچیک، با ظرفیت بسیار بالا و امکانات پیشرفته، امکان جوجه کشی انواع پرندگان را به شما می‌دهد. این دستگاه، به عنوان یک انتخاب عالی برای همه‌ی علاقه‌مندان به جوجه کشی در محیط خانگی و همچنین کسب و کار خانگی، توصیه می‌شود.

دستگاه جوجه کشی 210 تایی

دستگاه جوجه کشی ۲۱۰ تایی ایرانچیک، یک گزینه مناسب برای افرادی است که علاقه‌مند به جوجه کشی در منزل یا راه‌اندازی یک کسب و کار پرسود و کوچک هستند. این دستگاه با ظرفیت بالا، به شما امکان می‌دهد به راحتی فرآیند جوجه کشی را انجام دهید.
پر فروش

دستگاه جوجه کشی 420 تایی

با خرید دستگاه جوجه کشی 420 تایی ایرانچیک، شما قادر خواهید بود به راحتی و با موفقیت جوجه کشی را انجام دهید. این دستگاه با کیفیت ساختاری مناسب و ویژگی‌های پیشرفته، به شما امکان می‌دهد به صورت حرفه‌ای و با دقت بالا، در فرآیند جوجه کشی عمل کنید.